Jak se zbavit octomilek (octových mušek)

Někdy stačí nechat na stole kousek ovoce nebo nevynést odpadkový koš a za pár okamžiků máte doma hejno octomilek. Octové mušky útočí od jara do podzimu a samy rozhodně neodejdou. Jak se zbavit tohoto dotěrného hmyzu vám poradí můj dnešní článek. (pokračovat ve čtení)

O hubení vos a sršňů

Teplé počasí přeje vosám i sršňům. Pokud si začnou stavět hnízdo poblíž vašeho domu, máte dvě možnosti. Riskovat bolestivá žihadla nebo zlikvidovat jejich příbytek. Vosy a sršni jsou však při obraně hnízda agresivní, a tak se vyplatí zavolat odborníkům. (pokračovat ve čtení)

O hubení blech

Blechy v bytě jsou stejně nepříjemné jako mravenci a štěnice. Mohou přenášet choroboplodné zárodky a jejich štípnutí dlouho svědí. S trochou chemie se však skákavých blech zbavíte celkem snadno. Stačí dodržet jednoduchý postup a po krvelačných škůdcích nebude za chvíli ani památky. (pokračovat ve čtení)

O hubení mravenců

Víte, že mravenci mohou přenášet až 60 různých mikrobů, které vyvolávají závažná infekční onemocnění? S tímto hmyzem přitom každoročně bojuje mnoho domácností. Pokud řešíte stejný problém a nechcete mít doma ani tykadlo, pusťte se do čtení následujícího článku. (pokračovat ve čtení)

Slovník odborných pojmů část I. – dezinsekce

Myslíte si, že víte všechno? Co se vám vybaví, když se řekne dezinsekce? Pokud vás napadá „hubení hmyzu a dalších členovců“, máte pravdu. V opačném případě si přečtěte následující článek a hned budete o mnoho chytřejší. (pokračovat ve čtení)

O mně

pan VoséPan Vosé má na svědomí veškeré dezinsekce ve firmě ADERA. Šváby, štěnice, mravence a jiné škůdce hubí jako na běžícím pásu. Volný čas věnuje psaní odborných článků nebo péči o klienty z Prahy i středních Čech. Používá telefon 608 823 309 a e-mail adera@adera.cz.

Jsme profesionálové

Mé oblíbené weby