3, 2, 1… Blog pana Vosé startuje

Jsem Vosé – postrach škodlivého hmyzu a jiných členovců. O své práci dokážu mluvit hodiny, tentokrát ale budu stručný. Většinu času strávím kladením nástrah nebo aplikací postřiků proti švábům, štěnicím či mravencům. A protože existuje jen málo kvalitních článků na toto téma, rozhodl jsem se založit vlastní blog.

Dělám dezinsekce

Už jako malý jsem chtěl zachránit svět. Až později se ale ukázalo, že místo zločinců budu bojovat s všudypřítomným hmyzem. Zabývám se totiž dezinsekcemi neboli odhmyzováním. Nejčastěji likviduji:

Mám na starosti celou řadu věcí – nejen kladení nástrah, postřiky a plynování, ale také jejich kontrolu, vyhodnocení úspěšnosti a integrovaný systém ochrany proti škůdcům.

Lidé nemají hmyz ani jiné členovce příliš rádi. O to víc si každý oblíbí mé služby. Pomáhám domácnostem, ale také firmám, které mají dezinsekce nařízené ze zákona. Působím zejména v Praze a středních Čechách. O víkendu pracuji jen výjimečně.

Používám hlavu

Ani vrozená skromnost mi nezabrání napsat, že mám skvělý přehled o životě škůdců a možnostech jejich hubení. Dobře se vyznám také v moderních nástrahách (postřicích) či souvisejících zákonech.

Občas je má práce složitější a zabere více času (zejména v případě švábů a štěnic). O to větší radost ale mám z úspěšně dokončené dezinsekce.

Je nás víc

Při dezinsekcích si obvykle vystačím sám. Někdy však spolupracuji s Aderamanem nebo panem Whitem, který mě potřebuje k vyklízení nejrůznějších prostor. Ti dva už svůj blog samozřejmě mají.

Mám rád účinné nástrahy, žlutou barvu, knížku Broučci, kapelu Beatles a také divadelní hru Brouk v hlavě. Potěší mě hromadný úprk hmyzu, sotva uslyší mé jméno. Nemám rád nástrahy pochybného původu, zbrklou práci a tvrdohlavý hmyz.

O čem napíšu příště?

Už brzy zveřejním další dva nové články. Do budoucnosti se můžete těšit na:

  • zajímavosti o hubení hmyzu
  • novinky a aktuality z oboru
  • rady, jak na odhmyzování

Nové články budou přibývat převážně nepravidelně. Máte tip na zajímavé téma? Napište mi o tom. Velmi rád se nechám inspirovat.

Přidat komentář:

Váš e-mail nebude zveřejněný. Všechna políčka jsou povinná.*
*
*

O mně

pan VoséPan Vosé má na svědomí veškeré dezinsekce ve firmě ADERA. Šváby, štěnice, mravence a jiné škůdce hubí jako na běžícím pásu. Volný čas věnuje psaní odborných článků nebo péči o klienty z Prahy i středních Čech. Používá telefon 608 823 309 a e-mail adera@adera.cz.

Jsme profesionálové

Mé oblíbené weby