Rubrika: Nezařazené

30 zajímavostí ze života mravenců – I. část

Mravenci jsou pro řadu lidí škůdcem, který pustoší jejich zahrádky a chodí ujídat z domácích zásob. Svět mravenců je však mnohem zajímavější, než si myslíte. Podívejte se sami – vybral jsem pro vás 30 zajímavostí ze života tohoto hmyzu. Dnes vám přináším prvních 15 z nich. (pokračovat ve čtení)

Jaký přípravek proti mravencům si vybrat?

Nastěhovali se k vám mravenci? Berou vaše jídlo a dělají si u vás mraveniště? V obchodech i na internetu se prodávají různé přípravky proti mravencům. Jen některé ale opravdu fungují. Proto jsem vybral čtyři vyzkoušené prostředky, které osobně používám na hubení těchto škůdců – jsou účinné, spolehlivé a bezpečné pro člověka i životní prostředí. (pokračovat ve čtení)

Jak na štěnice ve čtyřech krocích

Každý rok bojují proti štěnicím tisíce domácností. Lidé se mě často ptají, jak tyto škůdce správně zlikvidovat. Proto jsem sepsal jednoduchý návod, který vám ve čtyřech krocích ukáže, jak vyhubit štěnice. Stejný postup se už mnohokrát osvědčil u mých klientů. (pokračovat ve čtení)

Jak se zbavit octomilek (octových mušek)

Někdy stačí nechat na stole kousek ovoce nebo nevynést odpadkový koš a za pár okamžiků máte doma hejno octomilek. Octové mušky útočí od jara do podzimu a samy rozhodně neodejdou. Jak se zbavit tohoto dotěrného hmyzu vám poradí můj dnešní článek. (pokračovat ve čtení)

O hubení vos a sršňů

Teplé počasí přeje vosám i sršňům. Pokud si začnou stavět hnízdo poblíž vašeho domu, máte dvě možnosti. Riskovat bolestivá žihadla nebo zlikvidovat jejich příbytek. Vosy a sršni jsou však při obraně hnízda agresivní, a tak se vyplatí zavolat odborníkům. (pokračovat ve čtení)

O mně

pan VoséPan Vosé má na svědomí veškeré dezinsekce ve firmě ADERA. Šváby, štěnice, mravence a jiné škůdce hubí jako na běžícím pásu. Volný čas věnuje psaní odborných článků nebo péči o klienty z Prahy i středních Čech. Používá telefon 608 823 309 a e-mail adera@adera.cz.

Jsme profesionálové

Mé oblíbené weby