Rubrika: Nezařazené

O hubení blech

Blechy v bytě jsou stejně nepříjemné jako mravenci a štěnice. Mohou přenášet choroboplodné zárodky a jejich štípnutí dlouho svědí. S trochou chemie se však skákavých blech zbavíte celkem snadno. Stačí dodržet jednoduchý postup a po krvelačných škůdcích nebude za chvíli ani památky. (pokračovat ve čtení)

O hubení mravenců

Víte, že mravenci mohou přenášet až 60 různých mikrobů, které vyvolávají závažná infekční onemocnění? S tímto hmyzem přitom každoročně bojuje mnoho domácností. Pokud řešíte stejný problém a nechcete mít doma ani tykadlo, pusťte se do čtení následujícího článku. (pokračovat ve čtení)

Slovník odborných pojmů část I. – dezinsekce

Myslíte si, že víte všechno? Co se vám vybaví, když se řekne dezinsekce? Pokud vás napadá „hubení hmyzu a dalších členovců“, máte pravdu. V opačném případě si přečtěte následující článek a hned budete o mnoho chytřejší. (pokračovat ve čtení)

3, 2, 1… Blog pana Vosé startuje

Jsem Vosé – postrach škodlivého hmyzu a jiných členovců. O své práci dokážu mluvit hodiny, tentokrát ale budu stručný. Většinu času strávím kladením nástrah nebo aplikací postřiků proti švábům, štěnicím či mravencům. A protože existuje jen málo kvalitních článků na toto téma, rozhodl jsem se založit vlastní blog. (pokračovat ve čtení)

O mně

pan VoséPan Vosé má na svědomí veškeré dezinsekce ve firmě ADERA. Šváby, štěnice, mravence a jiné škůdce hubí jako na běžícím pásu. Volný čas věnuje psaní odborných článků nebo péči o klienty z Prahy i středních Čech. Používá telefon 608 823 309 a e-mail adera@adera.cz.

Jsme profesionálové

Mé oblíbené weby